شماره پشتیبانی 24/7 013-۳۳۵۲۸۲۴۲

هتل‌ها در تعطیلات نوروز باز هستند

طبق اعالم جامعه هتلداران کشور؛ هتل‌ها در تعطیلات نوروز باز هستند و مسافران نوروزی می توانند برای ثبت درخواست رزرو اقدام کنند.

عقربه‌‌شمار نوروز در ۱۴۰۰ شروع به حرکت کرده و تنها یک ماه با فرارسیدن سال نو فاصله داریم‌. در سال‌های گذشته این زمان بسیاری از آژانس‌ها، تورهای داخلی و خارجی خود را برنامه‌ریزی کرده و در این محدوده ممکن بود سفرهای فوق‌العاده با توجه به استقبال بالای مسافران طراحی شود. این درحالی است که هنوز مشخص نیست آیا مقررات سختگیرانه‌ای برای سفر در نوروز خواهیم داشت یا نه؟

اما گویا تورهای گردشگری می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت داشته باشند و شرط مسافران نوروزی نیز تعیین مقصد سفر هست و اینکه سفر با خودروی شخصی ممنوع است و سفرهای ریلی و هوایی همچنان انجام می‌شود
در این میان موضوعی که باعث امیدواری مردم برای برقراری سفرهای نوروزی شده است؛ بحث باز بودن هتل ها در ایام نوروز است.

رئیس جامعه هتلداران کشور گفت: نحوه رزرو و کنسلی اتاق هتلها برای عید نوروز سال ۱۴۰۰ تفاوتهایی با سال گذشته دارد و امسال در صورت لغو رزرو، مسافر باید جریمه بپردازد.

جمشید حمزه زاده رئیس جامعه هتلداران ایران درباره رزروهای نوروزی هتل در سال ۱۴۰۰ به مهر گفت: هتل‌های کشور از هم اکنون رزروهای نوروزی خود را آغاز کرده‌اند. این رزروها بدون هیچ محدودیتی در همه شهرهای ایران انجام می‌شود.

وی افزود: ستاد کرونا محدودیت‌های بین شهری با خودروی شخصی را اعلام کرده است اما سفرهای ریلی و هوایی همچنان انجام می‌شود. اکنون همه هتل‌ها در همه شهرهای کشور فعال هستند مگر آنکه مدیر هتلی بخواهد فعلاً فعالیت نکند مانند برخی از هتل‌های شهر مشهد که مالک تصمیم گرفته فعلاً مهمان نپذیرد اما ستاد کرونا اعلام نکرده تعطیل شود. در واقع ستاد کرونا هتل‌های هیچ شهری را تعطیل نکرده است.


برای اطلاعات بیشتر و رزرو تور میتوانید با ما در تماس باشید
☎️ 01333528242
📱09120179047
t.me/deniznili 🆔️

🌍 instagram.com/agency_deniz
🌐 www.deniznili.com

شما برای ارسال دیدگاهتان باید وارد شوید

برای گفتگو یک نفر را انتخاب کنید
WeCreativez WhatsApp Support
مدیر
مروارید
آنلاین
WeCreativez WhatsApp Support
مدیر
شایان
آنلاین
WeCreativez WhatsApp Support
ثبت نام
عرفان
آنلاین